Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnie wykwalifikowana kadrę. Podczas zajęć zapewniamy odpowiednie kosmetyki i akcesoria niezbędne do przeprowadzenia zajęć praktycznych. Każdy uczestnik kursu otrzymuje materiały dydaktyczne zawierające potrzebne wskazówki i uwagi dotyczące tematu. Kurs trwa 40 godzin.

Kurs wizaż, makijaż, stylizacja przeznaczony jest dla osób, które ukończyły 18 lat, posiadają doświadczenie kosmetyczne, jak również dla osób nieposiadających doświadczenia. Program kursu pozwoli uczestnikom zdobyć przede wszystkim umiejętności kreowania wizerunki, pobudzi kreatywne myślenie i wyobraźnię. W trakcie zajęć praktycznych, profesjonalnie przygotowana kadra przekaże kursantom metody, techniki i nowinki dotyczące makijażu na każdą okazję.

Zapewniamy, że po kursie w Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA uczestnicy kursu posiądą wszystkie potrzebne do pracy umiejętności. Nasi wykładowcy pracują na profesjonalnych kosmetykach znanych firm. Nasze szkolenia kosmetyczne prowadzone są w grupach 4- osobowych.

Odbywają się one w trybie zaocznym, jak również wieczorowym. Oferujemy przystępne ceny i rabaty dla stałych klientów. Nasz kurs przygotuje Cię do pracy w charakterze wizażystki, stylistki.

Nie czekaj - Zadzwoń i zapisz się już teraz

 

Kurs obejmuje zagadnienia z zakresu:

- teorii wizażu,

- analizy kolorystycznej,

- stylów w modzie

- analizy sylwetki pań i panów - proporcje, ukrywanie niedoskonałości,

- dobór odpowiednich zestawów ubrań

- Profesjonalnej pielęgnacji skóry,

- Podstaw makijażu (dziennego, wieczorowego, ślubnego)