Zapisz się online na dowolne szkolenie lub kurs. Po podaniu danych osobowych i przesłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Wówczas omówimy szczegóły oraz wyznaczymy datę szkolenia albo kursu, które chcesz ukończyć.

:::: UWAGA! Osoba, która zbierze grupę minimum 9 osób będzie miała kurs GRATIS! ::::

Imię i nazwisko*
Numer telefonu*
-
E-mail*
Nazwa kursu lub szkolenia*
Wybierz dogodną dla Ciebie datę kursu
Przepisz kod z obrazka:

Zapisując się online na szkolenie lub kurs wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA z siedzibą we Włocławku, plac Wolności 17, klatka C, pokój nr 1 jako administratora danych, w zakresie podanym w formularzu, a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno–marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.
Wyrażasz także dobrowolną zgodę na otrzymywanie na podane przez siebie dane kontaktowe informacji handlowych przesyłanych przez Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA z siedzibą we Włocławku, plac Wolności 17, klatka C, pokój nr 1 zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204). Zgoda ma charakter dobrowolny i może być odwołana w każdym czasie.