Nasze Centrum to jedyna placówka, która dostosowuje ofertę do potrzeb Klientów! Chcesz wziąć udział w szkoleniu lub kursie, a nikt nie ma go w swojej ofercie? Masz nietypowe zapotrzebowanie? Inne placówki wymagają zebrania się kilkudziesięcioosobowej grupy?

Tylko w Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA Klienci mogą zaproponować nam szkolenia albo kurs, który chcieliby ukończyć. Wystarczy wypełnić poniższy formularz. Po zaproponowaniu kursu, w którym chcielibyście uczestniczyć skontaktujemy się z Wami i ustalimy termin spotkania. Możecie być pewni, że kurs lub szkolenie przeprowadzi specjalista z danej branży, a Wy oprócz zdobytej wiedzy otrzymacie zaświadczenie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych

:::: UWAGA! Osoba, która zbierze grupę minimum 9 osób będzie miała kurs GRATIS! ::::

Imię i nazwisko*
Numer telefonu
-
E-mail*
Wybierz temat*
Treść wiadomości*
Przepisz kod z obrazka:

Wypełniając powyższy formularz wyrażasz dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA z siedzibą we Włocławku, plac Wolności 17, klatka C, pokój nr 1 jako administratora danych, w zakresie podanym w formularzu, a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno–marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.
Wyrażasz także dobrowolną zgodę na otrzymywanie na podane przez siebie dane kontaktowe informacji handlowych przesyłanych przez Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA z siedzibą we Włocławku, plac Wolności 17, klatka C, pokój nr 1 zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204). Zgoda ma charakter dobrowolny i może być odwołana w każdym czasie.